شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

woocommerce product tab lite
شناسه خبر: 4078
بازدید: 118

سلام دوستان امروز مقاله تکمیل محصولات ووکامرس رو با هم مرور میکنیم.

وقتی وارد صفحه مخصوص به اضافه کردن محصولات در ووکامرس میشویم دو بخش پیش رو داریم که یکی برای توضیحات تکمیلی و دیگری برای توضیحات کوتاه است که شما عزیزان حتما بخش توضیحات کوتاه و خلاصه را پر کنید چرا که معمولا کاربران علاقه به خواندن مطالب طولانی را ندارند و همیشه دوست دارند خلاصه ای از مطلب را در دسترس داشته باشند تا بتوانند اطلاعات کلی و موردنیاز از محصول را بدست آورند بنابراین بهتر است در بخش توضیحات کوتاه از کلمات اضافه دوری کنید و دقیقا اطلاعات اصلی و کامل محصول را وارد کنید تا کاربر در عرض مدت کوتاهی بتواند محصول مورد نظر را شناسایی کند که این محصول چیست و چه کاربردی میتواند داشته باشد. 

ولی حالا ممکن است که برخی از کاربران بخاطر نوع محصولشان به بخش دیگری برای توضیحات تکمیلی در ووکامرس نیاز داشته باشندبرای اینکه اطلاعاتی مثل توضیحات مهم برای محصول،فیلم آموزشی،موارد ویژه و… را نیز بتوانند انتشار دهند که این کار تنها به یک افزونه ساده نیازمند است.

حال در اینجا شما با افزونه ای آشنا میشویدکه بخشی برای توضیحات تکمیلی در اختیارتان قرار میدهد. لینک 

بخش توضیحات تکمیلی در ووکامرس:

در اینجایک سوال پیش می آید که چرا وقتی جا برای نوشتن هست ما باید از بخش دیگری استفاده کنیم؟ یعنی ما میخواهیم نظم بهتری به فروشگاه مان بدهیم. برای اینکه هر توضیح در صفحه مجزایی باز شودمانند فروشگاه دیجی کالابا این کار کاربران حس بهتری پیدا میکنند شاید شما هم لذت ببرید پس امتحان کنید.

woocommerce product tab lite

افزونه woocommercs custom product tabs lite چیست؟

ما با کمک این افزونه میتوانیم تب دیگری به صفحه محصولاتمان اضافه کنیم تا اگر محصولمان نیازمند بخش بیشتر است از این افزونه استفاده کنیم. جالب است بدانید این افزونه بدلیل سبکی که دارد تا به امروز بیش از ۱۰٫۰۰۰ نصب داشته است.

چگونه افزونه را نصب و راه اندازی کنیم؟

ابتدا افزونه را در پیشخوان وردپرس نصب کرده و سپس آن را فعال میکنیم. بعد از آن باید به بخش ویرایش محصول برویم.

woocommerce product tab lite

شما در تصویر بالا مشاهده میکنید که گزینه ای با عنوان custom tab به بخش اطلاعات محصولتان اضافه شده است که دارای دو قسمت عنوان و محتوا میباشد این بخش بشما کمک میکند که اطلاعات تکمیلی در ووکامرس یا نکات مربوط به محصولتان را در آنجا ارائه دهید.

woocommerce product tab lite

حال میبینید که یک تب با توجه به عنوانی که مشخص کرده اید به محصولتان اضافه شده.

در اینجا لازم است یادآوری کنم که شما میتوانید در بخش توضیحات تکمیلی در ووکامرس از کد (html) هم استفاده کنید.

دانلود افزونه WooCommerce Custom Product Tabs Lite

اضافه کردن بخش توضیحات تکمیلی محصولات در ووکامرس
5.0 از 1 رای
اضافه کردن بخش توضیحات تکمیلی محصولات در ووکامرس

نویسنده

مهناز حسن زاده
مهناز حسن زاده هستم عضو تیم امکادو، عاشق وردپرس و درج مطالب آموزشی . امیدوارم با استفاده از مطالب آموزشی من بتوانید مشکلات خود را در زمینه های مختلف حل کنید . لطفا انتقادات و پیشنهادات خود را زیر هر مطلب بیان کنید .