شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

    باتوجه به فعالیت برخی افراد سودجو در فضای مجازی و لطمه زدن به کسب و کارهای افراد موفق در این فضا، مجموعه قوانین فروش محصول و تایید حساب فروشندگان در امکادو کمی سختگیرانه طراحی شده اند تا ضمن جلوگیری از فعالیت این افراد، مانع از آن شویم تا با ارائه محصولات نال شده یا کپی، فرصت همکاری را از فروشندگان دیگر بگیرند و حقوق فروشندگانی که به طور حرفه ای و با صداقت در این حوزه مشغول به فعالیت هستند رعایت شده و بتوانیم در محیطی سرشار از اعتماد میان خریداران و فروشندگان، ضمن کسب رضایت بیش از پیش خریداران، فروش موفقی برای شما فروشنده گرامی به ارمغان بیاوریم. به همین منظور سیستم تایید هویت فروشندگان در امکادو طراحی شده است و شما فروشنده گرامی می توانید با طی مراحل ذیل، حساب کاربری خود را تایید نمایید.
    تــوجــه: در صورت وجود هرگونه مشکل در ثبت اطلاعات هویتی یا دارا بودن چندین حساب کاربری در امکادو ، پیش از ارسال درخواست تایید هویت، موارد را از بخش ارتباط با امکادو در تیکت پشتیبانی اطلاع دهید تا همکاران ما راهنمایی های لازم جهت رفع مشکلات را به شما ارائه کنند.

    متن پیش فرض را در فیلد کپی کرده و به جای ستاره (*) مشخصات خود را در کنید.

    اینجانب آقا/خانم/شرکت ********** به شماره ملی/شماره اقتصادی ********** فرزند ********** اعلام میکنم تمامی قوانین فروشندگان امکادو را خوانده و تمامی قوانین را می پذیرم. همچنین در صورت بروز هرگونه خطا در ارائه محصول و پشتیبانی محصول خود مقصر هستم و تمامی مسئولیت را برعهده میگیرم، و همچنین به امکادو این اجازه را می دهم تا زمان حل مشکلات احتمالی حساب کاربری مرا مسدود کرده و تمام موجودی مرا بلوکه کند و در صورت ناتوانی اینجانب در انجام مشکل به وجود آمده مرا به مراجع قضایی ارجاع دهند.

    اینجانب آقا/خانم/شرکت ********** به شماره ملی/شماره اقتصادی ********** فرزند ********** در تاریخ ********** در صحت و سلامت عقلی متن فوق را نوشته و برای امکادو ارسال نمودم.