شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

make money

شما میتوانید به آسانی با چندین روش مختلف در امکادو به کسب درآمد بپردازید، در ادامه با نحوه کسب درآمد در امکادو بیشتر آشنا خواهیم شد. این نکته شایان ذکر است که در این صفحه راه های کسب درآمد در امکادو به صورت کلی توضیح داده شده است تا کاربران با دید بازتر نسبت به نحوه کسب درآمد خود اقدام کنند، کاربران عزیز میتوانند پس از مطالعه این صفحه و انتخاب نوع کسب درآمد خود به صفحه همان شیوه درآمد زایی مراجعه کنند تا بهتر با این نوع شیوه درآمد زایی آشنا شوند.

زیر مجموعه گیری و درآمد ثابت:

در این روش شما پس از ثبت نام باید درخواست بازاریابی برای ما ارسال کنید و پس از تایید شما به عنوان بازاریاب اگر در حساب کاربری خود به مسیر بازاریابی/زیرمجموعه ها بروید و روی دکمه قرمز رنگ زیر مجموعه گیری کلیک کنید، یک کد و یک لینک به شما نمایش داده میشود. در این روش شما باید دوستان، آشنایان و دنبال کنندگان فضاهای مجازی خود را به عضو شدن در سایت امکادو دعوت کنید، این کار حتما باید از طریق لینک مخصوص شما انجام شود و یا کد خود را به دوستان خود بدهید تا هنگام عضویت کد شما را به عنوان معرف درج نمایند.

در این روش شما از هر خریدی که توسط کاربر دعوت شده انجام شود سهیم خواهید بود و این امر تا ۵ شاخه در زیر مجموعه های شما ادامه دارد. به طور مثال اگر دوست شما دوست دیگر خود را به امکادو دعوت کند شما میتوانید از خرید های آن شخص هم سود دریافت کنید.

ترتیب دریافت سود از زیرمجموعه ها:

  1. زیر مجموعه سطح ۱ (دعوت شده توسط شما): ۵درصد از سهم سایت
  2. زیر مجموعه سطح ۲: ۴ درصد از سهم سایت
  3. زیر مجموعه سطح ۳: ۳ درصد از سهم سایت
  4. زیر مجموعه سطح ۴: ۲ درصد از سهم سایت
  5. زیر مجموعه سطح ۵: ۱ درصد از سهم سایت

همکاری در فروش:

در این روش شما پس از ثبت نام باید درخواست بازاریابی برای ما ارسال کنید و پس از تایید شما به عنوان بازاریاب اگر در حساب کاربری خود به مسیر بازاریابی/لینک های بازاریابی بروید، مشاهده میکنید که تمام محصولات امکادو برای شما قابل مشاهده است و جلوی آن ها ستونی با نام لینک قرار دارد. این لینک ها مخصوص شما است و برای شما ساخته شده است. به این ترتیب شما میتوانید به دلخواه لینک ها را در صفحات مجازی خود منتشر کنید و از این جهت به درآمد بالایی برسید.

سود همکاری در فروش محصولات متفاوت از ۵ تا ۵۰ درصد است و شما میتوانید به آسانی با فیلترگذاری محصولی که بیشترین سود را دارد انتخاب کنید و همان محصول را منتشر کنید تا به درآمد بیشتری برسید.

فروشندگی:

در این روش شما پس از ثبت نام باید درخواست فروشندگی برای ما ارسال کنید و پس از تایید شما به عنوان فروشنده مشاهده خواهید کرد گزینه ای به نام محصولات برای شما نمایش داده میشود. در این روش شما باید محصولاتی که ساخته شما است و یا توسط شما از سایت های خارجی خریداری شده است را به صورت فارسی و راستچین شده در سایت امکادو قرار دهید و با فروش آن ها کسب درآمد کنید.

ترتیب دریافت سود از فروش محصولات:

  1. محصولات معمولی درجه ۲ (محصولاتی که شما آن ها را در سایت امکادو و دیگر سایت ها به فروش میرسانید): ۵۰ درصد از فروش
  2. محصولات معمولی درجه ۱ (محصولاتی که شما آن ها را تنها در سایت امکادو به فروش میرسانید): ۷۰ درصد از فروش
  3. محصولات ویژه درجه ۲ (محصولاتی ایرانی که سازنده آن هستید، و تنها در سایت امکادو به فروش میرسانید): ۸۰ درصد از فروش
  4. محصولات ویژه درجه ۱ (محصولاتی ایرانی که سازنده آن هستید، و تنها در سایت امکادو به فروش میرسانید و از لحاظ کیفیت توسط کارشناسان تایید شده باشند و در سطح کیفی عالی قرار داشته باشند): ۹۰ درصد از فروش

تدریس و برگذاری دوره:

در این روش شما پس از ثبت نام باید درخواست فروشندگی برای ما ارسال کنید و پس از تایید شما به عنوان فروشنده مشاهده خواهید کرد گزینه ای به نام محصولات برای شما نمایش داده میشود. در این روش شما باید دوره های تدریس برگذار کنید، دوره های شما میتواند به صورت حضوری و وبینار باشد.

نکته: کسانی که دوره های آموزشی را به صورت ویدئویی آماده میکنند، باید به صورت فایل در امکادو به فروش برسانند. امکادو لایسنس بر روی ویدئو های آموزشی قرار میدهد تا به هیچ وجه افراد سودجو نتوانند از ویدئو ها کپی بگیرند.

سود بیشتر در امکادو:

نکته جالب توجه در امکادو این است که شما میتوانید به جای انتخاب یک روش با استفاده از تمام این روش ها کسب درآمد کنید.

فروشندگی در امکادو (فروش فایل، تدریس و برگذاری دوره)
همکاری در فروش (بازاریابی، فروش محصولات امکادو و زیرمجموعه گیری)
ثبت نام در امکادو