شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

  Resident Evil
  شناسه خبر: 3778
  بازدید: 159

  بازگشت شخصیت های محبوب:

  اگر بخش داستانی کوتاه Resident Evil 3 Remake شما را از لذت همراهی با جیل ولنتاین (Jill Valentine) سیراب نکرده پس نگران نباشید چراکه به‌زودی قرار است در بخش چندنفره‌ی Project Resistance کنترل این شخصیت را به‌دست بگیرید.

  اگرچه Resident Evil Resistance ابتدا به‌عنوان یک بازی چندنفره‌ی ۴v1 جداگانه معرفی شد اما مدتی بعد کپکام (Capcom) تصمیم گرفت به‌دلیل کوتاه بودن کمپین داستانی Resident Evil 3 Remake و احتمالاً بازخوردهای منفی زمان معرفی آن، این دو بازی را با هم ترکیب کرده و در قالب یک بسته‌ی واحد عرضه کند. حال به‌همین بهانه قرار است در به‌روزرسانی ماه آینده‌ی Resident Evil Resistance شاهد اضافه شدن برخی شخصیت‌های کلیدی شماره‌ی سوم به این بازی باشیم.

  صحفه‌ی رسمی توییتر مجموعه‌ی Resident Evil، با انتشار تصویر پایین، از جزئیات این به‌روزرسانی رونمایی کرد:

  جیل ولنتاین با اسلحه‌ی مخصوص Samurai Edge و حرکت جاخالی دادن، به رتبه‌بندی “بازماندگان” (Survivor) در بازی Resistance اضافه شده است. او مطمئناً برای هر شخصیت منفی (Mastermind) مشکل‌ساز خواهد بود.

  برای جیل متاسفیم چراکه نیکولای جینواف (Nicholai Ginovaef) نیز در به‌روزرسانی بعدی این عنوان بر صندلی شخصیت منفی خواهد نشست. لینک لینک

  Resident Evil

  Resident Evil Resistance به همراه Resident Evil 3 Remake هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استشین ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.به همراه Resident 3 Remake هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استشین ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.به همراه Resident 3 Remake هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استشین ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.به همراه Resident 3 Remake هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌hjهای شخصی و کنسول‌های ff ff پلی‌استشین ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.به همراه Resident 3 Remake هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استشین ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.کس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

  شخصیت‌های جیل و نیکولای به Resident Evil Resistance باز می گردند
  5.0 از 1 رای
  شخصیت‌های جیل و نیکولای به Resident Evil Resistance باز می گردند

  نویسنده

  مدیریت امکادو
  امکادو یک وب سایت فروشگاهی/شرکتی است که در زمینه انجام پروژه های دورکاری (فریلنسری) و فروش محصولات دیجیتالی مورد نیاز وبمستران و مهندسین فعالیت مستمر دارد. امکادو برای افزایش امنیت شغلی فریلنسر ها و افزایش امنیت پرداخت کاربران با استفاده از واسطه گری در این بین اقدام به ایجاد امنیت بیشتر نموده و از این جهت مورد اعتماد مشتریان خود است. امید است بتوانیم جوانان بیشتری را در امکادو به خدمت بگیریم و از این جهت در مسیر کارآفرینی قدمی هرچند کوچک برداریم.

  cart float