faq page picture

کاربران بعد از ثبت نام در امکادو میتوانند به کد تخفیف 20 درصدی شخصی خود دست یابند.

برای خرید از امکادو کافیست در امکادو ثبت نام کنید و تنها محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید ، محصولات پس از پرداخت به صورت مادام العمر در اختیار شما قرار خواهند گرفت و از طریق پنل کاربری به آنها دسترسی خواهید داشت.

به 3 روش میتوانید از امکادو کسب درآمد کنید. این روش ها فروشندگی ، بازاریابی و همکاری با امکادو نام دارند.

در امکادو هیچ محدودیت سنی وجود ندارد و افراد میتوانند به راحتی با توجه به تخصص خود در امکادو به کسب درآمد بپردازند.

برای مدرس شدن در امکادو لازم است اول در سایت ثبت نام کرده و تبدیل به فروشنده شوید ، پس از تایید حساب فروشندگی شما در امکادو در پنل فروشندگان بخش تیکت ها در دسته امور مدرسین درخواست مدرس شدن خود را ارسال کنید.

این نکته شایان ذکر است که باید اطلاعات مورد نیاز را ارسال کنید تا صفحه مدرسین شما کامل شود ، اطلاعات مدرس عبارتند از :

نام شما ، یک بنر با عرض 800 و ارتفاع 400 که در مرکز آن عکس شما باشد ، یک بیوگرافی حداقل 300 کاراکتری ، عنوان شغلی شما (مثال مهندس نرم افزار) ، آدرس شما ، ایمیل شما ، آدرس وب سایت شما ، شماره همراه شما ، شبکه های اجتماعی شما (تلگرام ، فیسبوک، توییتر،لینکداین،گوگل پلاس،یوتوب) ،مهارت های شما و میزان علم شما در آن مهارت برحسب درصد (مثال PHP 93%)

تنها کافیست در سایت ثبت نام کنید و از بخش بازاریابی در پنل کاربری درخواست بازاریابی بدهید و پس از تایید مدیریت به راحتی میتوانید با لینک شخصی خود کسب درآمد کنید.

کافیست لینک شخصی بازاریابی خود را در شبکه های اجتماعی یا وب سایت خود قرار دهید ، هرکس با کلیک روی لینک شخصی شما وارد امکادو شود و خریدی انجام دهد 10 درصد آن به شما تعلق میگیرد.

این کار در 3 مرحله انجام میشود مرحله اول ثبت نام در سایت امکادو است شما پس از انجام ثبت نام و فعال سازی حساب کاربری وارد مرحله 2 میشوید و از منوی فروشنده شوید درخواست فروشندگی میدهید پس از اینکار مدیریت شما را فروشنده میکند اما حساب شما تایید نمیشود که این مرحله 3 و پایانی است برای این کار کافیست وارد پنل فروشندگان شوید و به راحتی با ارسال قرارداد و مدارک خود درخواست تایید حساب فروشندگی خود را ارسال کنید.

ارسال تمامی مدارک خواسته شد در فرم تایید حساب فروشندگی الزامی است زیرا در صورت مواجه شدن با دعوای طرفین(فروشنده و خریدار) مدارک را به مراجع قضایی تحویل میدهیم تا آن ها پیگیری و اقدام به حل این مشکل نمایند.