شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

  vendor

  شما میتوانید با فروش محصولات در امکادو برای خود کسب درآمد کنید ، در ادامه با این نوع کسب درآمد بیشتر آشنا خواهیم شد.

  مزایای کسب درآمد در امکادو :

  1. به آسانی در منزل کسب درآمد کنید
  2. کسب درآمد واقعی
  3. کسب درآمد با تلفن همراه
  4. کسب درآمد با کامپیوتر
  5. بدون نیاز به برنامه اختصاصی
  6. کنترل دقیق فروش ها و مبلغ درآمد کسب شده
  7. بدون نیاز به دانش اختصاصی مشاغل مطرح شده
  8. بدون نیاز به حضور شما
  9. بدون نیاز به زمان بیش از ۱ ساعت در ۲۴ ساعت
  10. درآمد حداقلی ۵۰۰ هزارتومانی در هفته

  چه میزان درآمد در امکادو خواهیم داشت؟

  شما در امکادو میتوانید به ۷۰ درصد فروش محصولات خود دست یابید البته این درصد برای محصولات ایرانی و حرفه ای میتواند به ۸۰ درصد نیز تغییر یابد برای این کار کافیست از طریق افزودن تیکت جدید در حساب کاربری این موضوع را با امکادو در میان بگذارید.

  به طور مثال اگر شما در روز ۱۰ محصول ۱۰۰ هزارتومانی از محصولات خود را به فروش برسانید صاحب ۷۰الی۸۰ درصد از فروش آن محصول میشوید یعنی از هر ۱۰۰ هزارتومان ۷۰الی۸۰ هزارتومان به شما تعلق خواهد گرفت.

  با یک حساب سرانگشتی متوجه شدیم که نیاز به فروش بیش از حد نیست و با همین تعداد کم شما به درآمد روزی ۷۰۰الی۸۰۰ هزارتومان ، هفته ای ۴٫۹۰۰الی۵٫۶۰۰ میلیون تومان و ماهی ۲۱الی۲۴ میلیون تومان دست خواهید یافت.

  نکته مهم که باعث ضرر امکادو و سود بیشتر شما خواهد شد:

  شما به آسانی میتوانید با فعال سازی حساب بازاریابی خود به آسانی ۱۰ درصد بیشتر از فروش محصولات خود دریافت کنید و این یعنی دریافت ۸۰الی۹۰ درصد از فروش محصولات خود.

  آیا ممکن است درآمد من بیشتر شود؟

  بله ممکن است ، در بخش اول باید به این نکته توجه کرد که کسب درآمد در امکادو هیچ محدودیتی ندارد.
  در بخش دوم باید به این نکته توجه کرد که کسب درآمد از بازاریابی میتواند بسیار درآمدزا باشد اما به شرطی که شخص بازاریاب که در همکاری در فروش یک محصول شرکت میکند چقدر نسبت به کار خود مسئولیت پذیر باشد و زمان بگذارد.

  چطور میتوانم درآمد بالا و ثابتی داشته باشم؟

  با بازاریابی و انتشار محصولات خود در شبکه های اجتماعی به راحتی میتوانید درآمد خود را افزایش دهید و به درآمدی ثابت دست یابید.

  چطور میتوانم در فضای مجازی بیشتر دیده شوم؟

  شما با استفاده از اپلیکیشن های شبکه اجتماعی میتوانید در فضای مجازی بیشتر دیده شوید ، اپلیکیشن هایی مثل اینستاگرام ، تلگرام ، لینکداین ، ردیت ، فیسبوک و… .

  همچنین میتوانید از سیستم های فارسی وبلاگ دهی استفاده کنید مشابه بلاگفا ، رزبلاگ ، میهن بلاگ و… .

  در این میان از وب سایت های نمایش رایگان ویدئو غافل نشوید وب سایت هایی از قبیل آپارات ، یوتوب ، نماشا ، تماشا ، شبکه ما و… .

  بزرگترین اشتباه بازاریابان در شبکه های مجازی چیست؟

  بازاریابان در سیستم همکاری در فروش دچار یک اشتباه بسیار بزرگ میشوند و نمیتوانند حتی ۱ ریال کسب درآمد کنند ، این اشتباه استفاده از صفحات شخصی در فضای مجازی برای فروش محصولات هستند. به طور مثال بعضی عزیزان در قسمت بیو پیج اینستاگرام خود لینک همکاری در فروش محصولات را قرار میدهند و از درآمد کم اعتراض میکنند.

  کسانی که در شبکه های اجتماعی صفحات شما را دنبال میکنند قاعدتا به دنبال پشت های شما آمده اند پس کسی که صفحه شخصی شما را دنبال میکند به دنبال روزمرگی ها و زندگی شخصی شما آمده است نه خرید محصولات.

  در قدم اول روش صحیح فروش در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها این است که شما پیجی مرتبط با فروش محصولات راه اندازی کنید ، و در قدم دوم از سایت اصلی مثلا امکادو تصاویر و ویدئو های محصولات را برداشته و با لینک اختصاصی خود قرار دهید تا افرادی که به دنبال خرید این محصولات هستند ز طریق لینک شخصی شما اقدام کنند تا شما سود همکاری در فروش را دریافت کنید.

  آیا سیستم فروشندگی امکادو ایمن است و پرداخت ها به موقع صورت میگیرد؟

  به جرات میتوان گفت امکادو یکی از بهترین و ایمن ترین سیستم های چندفروشندگی را دارا است و همچنین مورد تایید جمهوری اسلامی ایران نیز می باشد.

  درصورت وجود مشکل در روند چند فروشندگی چطور با امکادو تماس حاصل نماییم؟

  به راحتی از مسیر ثبت تیکت > امور فروشندگان می توانید مشکل خود را با ما مطرح کنید و یا سوالات درباره فروش بیشتر که اختصاص به فروشندگان امکادو دارد را از ما بپرسید.