شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

  affiliate

  شما میتوانید با همکاری در امکادو برای خود کسب درآمد کنید ، در ادامه با این نوع کسب درآمد بیشتر آشنا خواهیم شد.

  مزایای کسب درآمد در امکادو :

  1. به آسانی در منزل کسب درآمد کنید
  2. کسب درآمد واقعی
  3. کسب درآمد با تلفن همراه
  4. کسب درآمد با کامپیوتر
  5. بدون نیاز به برنامه اختصاصی
  6. کنترل دقیق فروش ها و مبلغ درآمد کسب شده
  7. بدون نیاز به دانش اختصاصی مشاغل مطرح شده
  8. بدون نیاز به حضور شما
  9. بدون نیاز به زمان بیش از ۱ ساعت در ۲۴ ساعت
  10. درآمد حداقلی ۵۰۰ هزارتومانی در هفته

  چه میزان درآمد در امکادو خواهیم داشت؟

  شما در امکادو میتوانید به ۱۰ درصد از لینک اختصاصی خود دست یابید.

  به طور مثال اگر شما در روز ۱۰ محصول ۱۰۰ هزارتومانی را با لینک اختصاصی خود به فروش برسانید صاحب ۱۰ درصد از فروش هر محصول میشوید یعنی از هر ۱۰۰ هزارتومان ۱۰ هزارتومان به شما تعلق خواهد گرفت.

  با یک حساب سرانگشتی متوجه شدیم که نیاز به فروش بیش از حد نیست و با همین تعداد کم شما به درآمد روزی ۱۰۰ هزارتومان ، هفته ای ۷۰۰ هزارتومان و ماهی ۳ میلیون تومان دست خواهید یافت.

  آیا ممکن است درآمد من بیشتر شود؟

  بله ممکن است ، در بخش اول باید به این نکته توجه کرد که کسب درآمد در امکادو هیچ محدودیتی ندارد.

  در بخش دوم باید به این نکته توجه کرد که کسب درآمد از بازاریابی میتواند بسیار درآمدزا باشد اما به شرطی که شخص بازاریاب که در همکاری در فروش یک محصول شرکت میکند چقدر نسبت به کار خود مسئولیت پذیر باشد و زمان بگذارد.

  شما اگر لینک شخصی همکاری در فروش خود را انتشار دهید در سود تمامی محصولات فروش رفته سهیم خواهید بود. مثلا اگر یک شخص از لینک شخصی شما وارد امکادو شود تا محصول مورد نطر خود را بخرد و در این میان ۳ محصول دیگر نظر آن را جلب کند و ۴ محصول از خریداری کند شما در سود هر ۴ محصول سهیم خواهید بود.

  چطور میتوانم درآمد بالا و ثابتی داشته باشم؟

  بدیهی است در بازار فروش اینترنتی امروز رقابت بسیار سخت خواهد بود اما قطعا راه هایی برای کسب درآمد هست و بهترین و آسان ترین این راه ها همکاری در فروش است که در این صفحه به توضیح آن پرداخته ایم.

  در نحوه کسب درآمد از همکاری در فروش همه چیز به دیده شدن شما در بازار فروش مرتبط است ، یعنی هرچه بیشتر دیده شوید میتوانید بیشتر کسب درآمد کنید.

  همچنین با بهتر دیده شدن درآمد شما روبه افزایش خواهد رفت و شما به استقلال مالی در امکادو میرسید.

  چطور میتوانم در فضای مجازی بیشتر دیده شوم؟

  شما با استفاده از اپلیکیشن های شبکه اجتماعی میتوانید در فضای مجازی بیشتر دیده شوید ، اپلیکیشن هایی مثل اینستاگرام ، تلگرام ، لینکداین ، ردیت ، فیسبوک و… .

  همچنین میتوانید از سیستم های فارسی وبلاگ دهی استفاده کنید مشابه بلاگفا ، رزبلاگ ، میهن بلاگ و… .

  در این میان از وب سایت های نمایش رایگان ویدئو غافل نشوید وب سایت هایی از قبیل آپارات ، یوتوب ، نماشا ، تماشا ، شبکه ما و… .

  بزرگترین اشتباه بازاریابان در شبکه های مجازی چیست؟

  بازاریابان در سیستم همکاری در فروش دچار یک اشتباه بسیار بزرگ میشوند و نمیتوانند حتی ۱ ریال کسب درآمد کنند ، این اشتباه استفاده از صفحات شخصی در فضای مجازی برای هستند. به طور مثال بعضی عزیزان در قسمت بیو پیج اینستاگرام خود لینک همکاری در را قرار میدهند و از درآمد کم اعتراض میکنند.

  کسانی که در شبکه های اجتماعی صفحات شما را دنبال میکنند قاعدتا به دنبال پشت های شما آمده اند پس کسی که صفحه شخصی شما را دنبال میکند به دنبال روزمرگی ها و زندگی شخصی شما آمده است نه خرید محصولات.

  در قدم اول روش صحیح فروش در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها این است که شما پیجی مرتبط با راه اندازی کنید ، و در قدم دوم از سایت اصلی مثلا امکادو تصاویر و ویدئو های محصولات را برداشته و با لینک اختصاصی خود قرار دهید تا افرادی که به دنبال خرید این محصولات هستند ز طریق لینک شخصی شما اقدام کنند تا شما سود همکاری در فروش را دریافت کنید.

  آیا سیستم همکاری در فروش امکادو ایمن است و پرداخت ها به موقع صورت میگیرد؟

  به جرات میتوان گفت امکادو یکی از بهترین و ایمن ترین سیستم های همکاری در فروش را دارا است و همچنین مورد تایید جمهوری اسلامی ایران نیز می باشد.

  درصورت وجود مشکل در روند همکاری در فروش چطور با امکادو تماس حاصل نماییم؟

  به راحتی از مسیر افزودن تیکت > تماس با امکادو می توانید مشکل خود را با ما مطرح کنید و یا سوالات درباره فروش بیشتر که اختصاص به بازاریابان امکادو دارد را از ما بپرسید.

  cart float