شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

about us

امکادو چیست ؟

امکادو یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال (Digital Goods) است و شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل ابزارهای لازم طراحی سایت وردپرس و سورس و … را از آن تهیه نمائید.

تاریخچه امکادو:

امکادو در سال ۱۳۹۸ توسط تاسیس شد و فعالیت خود را به عنوان اولین محصول مجموعه امکادو ، تحت نام emcado.com ، آغاز کرد.

نحوه عملکرد امکادو:

امکادو با الگو برداری از نمونه خارجی خود envato راه اندازی شده است با این هدف که بازار بزرگی برای طراحان و برنامه نویسان باشد و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک گرافیست) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا طرح یک کارت ویزیت) و عرضه میکنند. کارمندان امکادو بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی هست که این به نفع خریدار است و در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز است چون یک بار ایجاد کرده است و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند امکادو این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت امکادو هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

کسب درآمد از امکادو بدون فروش محصول و دانش برنامه نویسی:

آیا در میان سایت های مشابه امکادو تا به حال با این جمله روبرو شده اید؟

آیا میتوان بدون فروش محصول در چنین سایت هایی کسب درآمد کرد؟

بله اما چگونه؟

امکادو با قابلیت مهم و کاربردی که برای کاربران ایجاد کرده از رقبای خود پیشی گرفته است ، شما میتوانید از طریق پنل بازاریابی خود در سایت امکادو و فروش محصولات دیگران از طریق لینک اختصاصی خود به راحتی کسب درآمد کنید ، اما چقدر درآمد آیا این کافی است؟

شما میتوانید به ۱۰ درصد از فروش هر فروشنده دست یابید مثلا اگر یک محصول ۱۰۰,۰۰۰ هزارتومانی با لینک اختصاصی شما به فروش برسد ۱۰,۰۰۰ هزارتومان آن به شما تعلق خواهد گرفت ، فقط کافیه لینک اختصاصی بازاریابی خود را در شبکه های اجتماعی به فروش برسانید.

مزیت امکادو:

سوالی که اینجا مطرح میگردد این است که چرا کاربران تمایل دارند از امکادو استفاده نمایند؟

  1. چون ما یک سایت رسمی و قانونی هستیم و ضمانت پشتیبانی میدهیم و از فروشندگانمان مدرک شناسایی و قرارداد داریم، کاربران ترجیح میدهند که با خیال آسوده از ما تهیه نمایند تا اینکه از فرد متخصص به صورت جدا تهیه نمایند.
  2. ما به ازای مبلغ خرید به خریدارانمان امتیاز میدهیم که با امتیاز های خود میتوانند در سیستم “کارت شانس” هدایای ارزشمندی دریافت نمایند ( این سیستم نیز به زودی توسعه پیدا مینماید) این ویژگی در هیچ سیستم فروش دیجیتالی نیست.

ما سرویس عالی برای فروشندگان تهیه کرده ایم که مزیت های زیادی به همراه دارد.

کارآفرینی امکادو:

از آنجایی که در دسته های طراحی سایت و گرافیک و عکس و برنامه نویسی ، متخصصان فرصت عرضه محصولات خود را دارند و ۸۰٪ درآمد حاصل از فروش محصولاتشان را خودشان دریافت میکنند، کار آفرینی بزرگی در حوزه فناوری اطلاعات صورت میگیرد . یعنی مثلا اگر کل سیستم امکادو در یک ماه ۱۰۰ میلیون تومان فروش ایجاد نماید، ۸۰ میلیون آن به خود فروشندگان میرسد و اگر این مبلغ را با یک کارگاه یا کارخانه مقایسه کنید انگار به بیش از ۶۰ نیرو مشغول به کار هستند، و حقوق ماهیانه اداره کار پرداخت میگردد که این روند فرصت خیلی خوبی برای درآمدزایی افراد علاقه مند و متخصص را پدید می آورد.

سایت امکادو دارای مجوزهای:

  1. نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی به شماره
  2. دارای مجوز حق فروش و نشر دیجیتال از وزارت ارشاد اسلامی

برای ورود به امکادو میتوانید از آدرس emcado.com استفاده نمائید ضمن اینکه میتوانید برای خرید اول ۲۰٪ تخفیف، هدیه بگیرید. برای دریافت این هدیه به حساب کاربری خود مراجعه بفرمایید.

امکادو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

instagram social banner

telegram social banner

gap social banner

aparat social banner